Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir „Pasaulio pabaigą“

Kategorijos: ,

Aprašymas

Visi procesai, vykstantys kosmose, kaip ir neišvengiamai mūsų Žemėje, turi savus ciklus, kurių esmė – Evoliucija. Vienų ciklų pabaigoje – kitų pradžioje vyksta savotiška atranka tų, kurie siekia evoliucijos ir dėl to kažką veikia, ir tų, kurie jos nesiekia, arba involiucionuoja. Tai nereiškia, jog šiai atrankai būtini gamtos kataklizmai ar karai. Viskas atliekama žymiai subtiliau, nes ne apie kūno, o apie sielos Evoliuciją kalbama. Kažkam tais kataklizmais tampa iš pažiūros pačios paprasčiausios gyvenimiškos situacijos ar santykiai. Kažkam tai – lemtingas pasirinkimas, kurį atlikus gyvenimas keičiasi iš esmės. Kažkam tai – lyg atsitiktinai sutiktas žmogus, kuris, rodos, nieko nedarydamas, apverčia gyvenimą aukštyn kojomis. Kažkam tai – svarbi netektis, paskatinusi pamatyti kitą, iki tol nesuprantamą gyvenimo pusę. Kitam tai – pasipriešinimas vykstančiai neteisybei. Visokių gali būti kataklizmų, tačiau visų jų pasekmė – pokyčiai. Gamtiniai kataklizmai vyko visais laikais įvairiose Žemės vietose, bet tik kelis kartus Žemės istorijoje – visoje Žemėje. Šį kartą tai dar ne tas atvejis…

Pradžioje sėdau rašyti straipsnį, tačiau jis darėsi per daug ilgas ir rimtas, kad jį atspausdintų nors kuris Lietuvos laikraštis. Šitaip gimė ši knygelė. Ji – dar vienas bandymas paskatinti Jus susimąstyti, kad taptumėte atspariais žemųjų pasaulių žaidimams, tvirtais ir sąmoningais savo ir savo šalies gyvenimo kūrėjais.

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir „Pasaulio pabaigą“. Vilnius: Tiamata, [2012]. 153 p. ISBN 978-9955-31-040-2.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir „Pasaulio pabaigą“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *