Lietuvos Šauksmas

Kategorijos: ,

Aprašymas

Ši knyga tiems, kurie vis susimąsto, kodėl jų dabartinė gimimo Žemė yra Lietuva.

Ji ir tiems, kurie žino, jog nepaisant jokių nepriteklių ir chaoso, vykstančio dabar šalyje, jie neišvyks svetur geresnės duonos ieškoti.

Ji ir tiems, kurie dabar išvykę, tačiau žino, jog būtinai grįš namo tam, kad subrendę ir pasimokę atiduotų savo jėgas Tėvynei – Motinai.

Ji visiems, kuriuos dar jaudina Lietuvos Dvasios likimas.

Stipri Lietuvos Dvasia, tiksliau Aisčių Dvasia. Apie tos Dvasios tolimos praeities didžiavyrius, aukojusius save mums, gyvenantiems dabar, apie Idėją, juos vedusią, ši knyga.

Ji ir apie mus dabartinius. Ji skatina susimąstyti apie Didžiosios Idėjos atgimimą savyje pačiame dabar. Tik Tikėjimas Idėja atvedė mūsų protėvius aisčius prie šios jūros ir padėjo išgyventi jiems čia daugybę tūkstantmečių. Tik Idėja padėjo išlaikyti mūsų seną kalbą, buvusios vieningos Dievų kalbos likučius, gyvą.

Ši knyga ir apie kibirkšties įsižiebimą žmogaus širdyje ir jos virtimą liepsna. Ji – apie žmogaus susipratimą ir tapimą Idėja pačiam, apie žodžių virtimą darbais.

„Idėjos žmonės žemiškos Tėvynės neturi, tačiau ta šalis, į kurią jie ateina, tampa jų gyvenimo žvaigžde. Jie myli ją ir rūpinasi, ir ilgisi išvykę taip, kaip iš tiesų ilgimasi savo žvaigždės“ (p. 90).

ILGEVIČIENĖ, Audronė. Lietuvos šauksmas: [romanas]. Vilnius: Gamta, 2006. 191 p. ISBN 9955-649-41-0.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lietuvos Šauksmas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *